Agata Janiszewska-Skowron – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Agata Janiszewska-Skowron
absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich z zakresu prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, prawa europejskiego na Uniwersytecie SAARLAND, a także zarządzania i marketingu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.
O ekspercie

Doświadczony doradca prawny, trener. Wykładowca w polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi, gdzie prowadziła zajęcia z podstaw prawa cywilnego, karnego, konstytucyjnego, europejskiego, praw autorskich. Długoletni dydaktyk, specjalizujący się w prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie UE. Przeprowadziła szereg szkoleń z prawa pracy, umów cywilnoprawnych, prawa administracyjnego (postępowania administracyjnego i przed sądami administracyjnymi, też KPA dla zaawansowanych), ochrony danych osobowych. Szkolenia te przeprowadziła m.in. dla pracowników wszystkich szczebli administracji oraz pracowników firm z sektora prywatnego oraz NGO w całej Polsce. Przygotowała analizy i procedury przepływu informacji i danych dodatkowo publikowanych na BIP urzędu, wprowadziła procedury przepływu informacji i zamieszczania dodatkowych informacji na BIP oraz wprowadziła procedury stosowania ankiet do regulaminów JST. Opracowała procedury etyki w samorządzie, konsultacji społecznych, obiegu dokumentacji w JST. Jest twórcą procedur i audytorem dotyczącym ochrony danych osobowych.

Najbliższe szkolenia
18.04.2018 Nowe procedury ochrony danych UE RODO obowiązujące od 25 maja 2018 r. Wrocław Agata Janiszewska-Skowron Rekrutacja w toku
Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci