Aleksandra Chmiel-Karakuła – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Aleksandra Chmiel-Karakuła
Trenerka łącząca obszary PR i HR. Jej główne zainteresowania to kreowanie wizerunku, motywacja, komunikacja w biznesie, profesjonalna obsługa klienta, przedsiębiorczość, marketing i szeroko pojęte zarządzanie zespołem.
O ekspercie

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze prywatnym, państwowym oraz NGO. Zarządzała projektami społeczno-edukacyjnymi, organizowała eventy kulturalne i sportowe. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla managerów, małych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej, studentów. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim, Nowoczesne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Szkołę Trenerów Cel. Absolwentka na kierunku Marketing i Komunikacja w Biznesie (WSH we Wrocławiu) oraz Business English (PWSZ w Nysie). Wierzy, że człowiek uczy się całe życie, a najlepszą nauką jest doświadczenie, dlatego warsztaty przez nią prowadzone to 100% energia i aktywność uczestników.

Szkoli m.in. z tematów: wizerunek nowoczesnego urzędu, profesjonalna obsługa w administracji publicznej, PR dla administracji, kierowanie zespołem, zarządzanie czasem pracy, komunikacja w korespondencji i obsłudze telefonicznej, dress code, wystąpienia publiczne i autoprezentacja.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci