Dorota Rachelska – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Dorota Rachelska
Polonistka, specjalistka komunikacji społecznej; dyplomowany trener zarządzania.
O ekspercie

Absolwentka Szkoły Trenerów Zarządzania MATRIK oraz licznych szkoleń w zakresie komunikacji, wywierania wpływu, sprzedaży, marketingu i zarządzania. Doświadczony dziennikarz prasowy i redaktor. Kierowała m.in. zespołem odpowiedzialnym za współpracę promocyjną z jednostkami samorządu. Współpracowała z agencjami prasowymi i reklamowymi (MW Media; Studio Zakład), tworząc m.in. teksty promocyjne dla firm z woj. podkarpackiego. Pasjonuje ją komunikacja, jako zbiór kompetencji niezbędnych, by efektywnie pracować w zespole. Jak podkreśla, poprawność i precyzja wypowiedzi – to narzędzia, które pomagają zarówno pracownikom administracji, jak i firm osiągać cele, kreować profesjonalny wizerunek oraz czerpać satysfakcję z pracy, a także unikać sytuacji trudnych – reklamacji, skarg oraz stresu z powodu emocji niezadowolonych klientów.

Podczas szkoleń kładzie szczególny nacisk na doskonalenie umiejętności oraz wymianę doświadczeń między uczestnikami.

Realizuje autorskie programy szkoleniowe dla pracowników administracji, którzy stają przed wyzwaniem przekazywania wiedzy innym i chcą efektywnie prowadzić warsztaty edukacyjne, czy wystąpienia podczas konferencji

Oprócz szkoleń z komunikacji i kultury języka polskiego, prowadzi szkolenia sprzedażowe i managerskie. Specjalizuje się też w szkoleniach z obszaru obsługi klienta, autoprezentacji, kreowania wizerunku, redagowania tekstów i współpracy z mediami.

Jest autorką publikacji promocyjnych oraz artykułów z obszaru szkoleń i rozwoju pracowników.

 

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci