Dorota Szcześniak-Kosiorek – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Dorota Szcześniak-Kosiorek
Ekspert z zakresu etykiety biznesu, profesjonalnego wizerunku, biznesowej komunikacji oraz autoprezentacji. Doradca wizerunku, wykładowca. Prelegentka na konferencjach i kongresach branżowych.
O ekspercie

Na co dzień pomaga menedżerom, sprzedawcom, konsultantom, prawnikom, sekretarkom, urzędnikom, inżynierom, przedsiębiorcom zwiększać zawodową skuteczność i budować wiarygodność w oczach klientów. Uczy komunikacji przez wygląd i zachowanie oraz budowania marki osobistej w oczach klientów i pracodawców.

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na PW oraz Studia Podyplomowe „Public Relations – Skuteczne kreowanie wizerunku”.

Ma za sobą 11 lat pracy w korporacjach. W 2005, podejmując współpracę przy szkoleniu z etykiety, odnalazła swoje powołanie i bez zastanowienia zostawiła korporację, by móc szkolić i dzielić się swoim doświadczeniem.

„Czułam, że profesjonalny wizerunek to coś więcej niż wygląd i maniery. By zostać ekspertem, uczyłam się od najlepszych oraz ukończyłam prestiżowe polskie i międzynarodowe kursy. Dziś, dzięki autorskiemu łączeniu zagadnień z różnych dziedzin z doświadczeniem biznesowym, moje podejście jest nowatorskie, dogłębne i skuteczne”.

W ramach swojej kariery trenerskiej realizowała projekty szkoleniowe dla firm i instytucji m. in.: Accenture, Bank Gospodarstwa Krajowego, Bank Zachodni WBK, Danon, Ernst&Young (EY), Główny Inspektorat Sanitarny (GIS), Instytut Pamięci Narodowej (IPN), ITM Group, Kancelaria Prezydenta RP, Kancelarie Prawne, Kraft Food, Louis Vuitton, Lyreco, mBank, Multimedia, Orange, Philip Morris, PKO BP, PKO TFI, PricewaterhouseCoopers (PwC), Poczta Polska, Samsung, SAS Institute i wiele innych. Za szkolenia, warsztaty i konsultacje dostaje nieustannie znakomite referencje.

Prelegentka na konferencjach i kongresach branżowych. Jako ekspert zapraszana jest do programów telewizyjnych oraz radiowych. Współpracuje z prasą i portalami internetowymi, pisząc artykuły na temat wizerunku oraz etykiety.

Najbliższe szkolenia
05.12.2017 Savoir vivre i dress code w administracji publicznej Kraków Dorota Szcześniak-Kosiorek Rekrutacja w toku
06.12.2017 Savoir vivre i dress code w administracji publicznej Warszawa Dorota Szcześniak-Kosiorek Rekrutacja w toku
Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci