dr Joanna Łuczak – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
dr Joanna Łuczak
Doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, prawnik praktyk i ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, dostępu do informacji publicznej i prawa pracy. Autorka wielu publikacji.
O ekspercie

w tym cenionej przez praktyków monografii „Ochrona danych osobowych w praktyce”. „Jak uniknąć błędów i ich konsekwencji prawnych” (współautor Tomasz A. J. Banyś), Wrocław wydanie II z 2014 r., s. 360. Absolwentka studiów magisterskich i doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomiczno – Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, na kierunku Zarządzanie badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników badań, w ramach których uzyskała certyfikat z zakresu metodyki zarządzania projektami PRINCE2 Foundation. Członek International Law Association (ILA) – Grupa Polska oraz zespołu Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Doświadczony trener szkoleń, z którym współpracę cenią sobie zarówno podmioty publiczne jak i prywatne. Przeprowadziła szereg szkoleń zamkniętych i otwartych dla pracowników administracji centralnej, publicznej samorządowej, wymiaru sprawiedliwości i wielu innych, poświęconych tematyce ochrony danych osobowych, dostępu do informacji publicznej i prawa pracy. Prowadzi obsługę prawną dla administratorów danych osobowych oraz pracodawców (opiniowanie i tworzenie procedur, weryfikacja dokumentacji wewnętrznej).

Wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych przez nią szkoleń towarzyszy przystępny sposób prezentacji omawianych zagadnień, co zawsze znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokich ocenach Uczestników.

Najbliższe szkolenia
05.12.2017 Praktyczne aspekty RODO – europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych obowiązującego od 25 maja 2018 r. Wrocław dr Joanna Łuczak Rekrutacja w toku
Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci