dr Joanna Łuczak-Tarka – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
dr Joanna Łuczak-Tarka
doktor nauk prawnych i adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Prawnik praktyk w Lubasz i Wspólnicy - Kancelarii Radców Prawnych sp. k. Specjalistka z zakresu ochrony danych osobowych i dostępu do informacji publicznej, zajmująca się kompleksową obsługą prawną administratorów danych osobowych
O ekspercie

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze audytów, szkoleń i doradztwa w zakresie ochrony danych osobowych i ochrony informacji.

Autorka ponad 50 publikacji, w tym podręcznika, monografii i artykułów poświęconych problematyce ochrony danych osobowych, a także współautorka komentarza do rozporządzenia ogólnego o ochronie danych.

Członek Rady Programowej Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją Uniwersytetu Łódzkiego oraz International Law Association (ILA) – Grupa Polska.

Doświadczony trener szkoleń, z którym współpracę cenią sobie zarówno podmioty publiczne jak i prywatne. Przeprowadziła szereg szkoleń zamkniętych i otwartych dla pracowników administracji centralnej, publicznej samorządowej, wymiaru sprawiedliwości i wielu innych, poświęconych tematyce ochrony danych osobowych i dostępu do informacji publicznej. Ceniony i wieloletni wykładowca na studiach podyplomowych z tego obszaru.

Wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych przez nią szkoleń towarzyszy przystępny sposób prezentacji omawianych zagadnień, co zawsze znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokich ocenach Uczestników.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci