dr Ireneusz Rosiek – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
dr Ireneusz Rosiek
Doktor nauk ekonomicznych, specjalista w zakresie finansów publicznych. Interesuje się kontrolą zarządczą i zarządzaniem publicznym.
O ekspercie

Autor pierwszej w Polsce rozprawy doktorskiej na temat funkcjonowania kontroli zarządczej i artykułów naukowych na ten temat. W latach 2012 – 2016 pracował w Ministerstwie Finansów, zajmując się kontrolą zarządczą, audytem wewnętrznym i budżetem zadaniowym.

Praktyk – posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy jako główny księgowy w jednostkach budżetowych. Naukowo związany z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie prowadzi wykłady na prestiżowych studiach Master of Business Administration. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oceniający wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej. Wiedzą teoretyczną i doświadczeniem praktycznym dzieli się z Państwem prowadząc od 2010 roku szkolenia.

Najbliższe szkolenia
22.10.2019 Rachunkowość budżetowa w świetle nieprawidłowości ujawnianych przez organy nadzoru i kontroli Zakopane dr Ireneusz Rosiek Rekrutacja w toku
19.09.2019 Dochody budżetowe w jednostkach budżetowych Lublin dr Ireneusz Rosiek Rekrutacja w toku
30.08.2019 Zmiany w rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej w 2019 roku Warszawa dr Ireneusz Rosiek Termin szkolenia gwarantowany
Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci