Iwona Sługocka – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Iwona Sługocka
Trener, doradca, a także wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego oraz w KSAP. Skończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim z zakresu prawa, po czym uzupełniła wiedzę poprzez studia podyplomowe z Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej oraz z Prawa Unii Europejskiej. Specjalizuje się w szkoleniach miękkich oraz prawnych.
O ekspercie

W 1997r. zakończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Cztery lata później ukończyła studia podyplomowe pt.: Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. W ramach uzupełnienia wiedzy prawniczej w 2003r. ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Toruńskim z zakresu Prawa Unii Europejskiej. Karierę zawodową rozpoczęła jako specjalista ds. komunikacji w Biurze Komunikacji Społecznej Ministerstwa Finansów. Pani Iwona jest również absolwentką Akademii Trenerów i Coachów Grupy SET, a także certyfikowany trener FRIS. Później zdobyła doświadczenie jako kierownik planu filmowego, specjalista ds. komunikacji w Izbie Skarbowej we Wrocławiu, partner zarządzający, a także jako wykładowca na takich Uczelniach Wyższych, jak: Uniwersytet Wrocławski, Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu, Dolnośląska Wyższa Szkoła Służb Publicznych „Asesor” we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Bankowa, KSAP, a także Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jako trener i doradca wspiera organizacje, prowadząc warsztaty i konsultacje w obszarze komunikacji, etyki zawodowej i szeroko pojętego rozwoju zawodowego. Jako trener posiada doświadczenie w branży: administracyjnej (rządowej, samorządowej, sądów, prokuratur, urzędów pracy) oraz w biznesie (medycyna, OT, produkacja, banki i instytucje finansowe).

Wybrane publikacje:
• Współautorka książek „Pierwsza ocena i ocena okresowa członków korpusu służby cywilnej, indywidualny program rozwoju zawodowego”,
• Oceny pracownicze w służbie cywilnej.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci