Justyna Broniecka-Klim – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Justyna Broniecka-Klim
Trener, Spec. HR, Manager, Project Manager. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Podyplomowo wykształcona w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz twardego HR-u.
O ekspercie

Ukończyła Akademię Trenera Biznesu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Certyfikowany Project Manager PRINCE2. Od 10 lat aktywna zawodowo. Połączenie doświadczenia ze stanowisk menadżerskich oraz HR-owych daje jej pełny obraz postrzegania pracownika i pracodawcy. Od ponad roku aktywny członek Organizacji Toastmasters. Organizacji zajmującej się kształceniem profesjonalnych mówców oraz liderów. Aktualnie ukończony poziom mówcy zaawansowanego oraz lidera zaawansowanego na poziomie brązowym. W ramach organizacji była prelegentem na konferencji TLI (Toastmasters Leaders Institiute) w Krakowie. Organizatorka wielu wydarzeń merytorycznych oraz integracyjnych. Od listopada 2011 członek Stowarzyszenia Narzędziownia, a od maja 2012 członek Zarządu Stowarzyszenia Narzędziownia. W ramach Stowarzyszenia Project Manager ogólnopolskiego zjazdu Trenerów Narzędziownia 9.0 oraz Narzędziownia 10.0.

Od 4 lat trener. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu twardego i miękkiego HR-u, wystąpień publicznych oraz Zarządzania Projektami. Swoje doświadczenia czerpie z pracy zawodowej w korporacjach oraz z doświadczeń z organizacji do jakich przynależy.

Prowadzone przez nią szkolenia nastawione są na praktykę oraz naukę przez doświadczenie.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci