dr Monika Brzozowska-Pasieka – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
dr Monika Brzozowska-Pasieka
adwokat, dziennikarz, politolog, doradca i trener. Ekspert z zakresu prawa własności przemysłowej, prawa reklamy, znawca problematyki z zakresu prawa prasowego, prawa mediów, prawa autorskiego, informacji publicznej i ochrony danych osobowych.
O ekspercie

Wykładowca w Krajowej Szkole Sędziów i Prokuratorów oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dzięki swojej wiedzy, połączonej z praktyką m.in. na stanowisku Asystenta Prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie jak i dziennikarza oraz copywritera, w ramach Kancelarii, prowadzi obsługę prawną serwisów internetowych, wydawnictw książkowych, kartograficznych, stale współpracuje z Agencjami reklamowymi, PR-owskimi, eventowymi, a także instytucjami publicznymi. Zajmuje się również obroną w sprawach dotyczących zniesławień w Internecie, zniewag dokonywanych publicznie, jak również w sprawach dotyczących internetowego rozpowszechniania utworów bez zezwolenia.

Autorka licznych artykułów – publikuje w prasie specjalistycznej – prowadzi stałe rubryki m.in. w czasopismach „Marketing w praktyce”, „Marketer +”, „Zabezpieczenia.com”. Współtworzy i otacza opieką merytoryczną serwis www.prawoautorskie.wieszjak.pl. Publikuje w licznych serwisach internetowych oraz udziela wywiadów i wypowiedzi dla prasy (m.in. dotyczących cyfrowego prawa autorskiego, prawa Internetu, prowadzenia serwisów społecznościowych oraz w zakresie dóbr osobistych).

Najbliższe szkolenia
28.01.2019 Prawo autorskie w instytucji kultury – tym razem o tym co wolno! Fakty i mity prawa autorskiego w kulturze Gdańsk dr Monika Brzozowska-Pasieka Rekrutacja w toku
Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci