Rafał Brodowski – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Rafał Brodowski
Z wykształcenia jest politologiem - absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
O ekspercie

Ukończył także studia podyplomowe „Psychologia klienta w marketingu usług” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe „Akademia profesjonalnego trenera biznesu” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od wielu lat jest także uczestnikiem szkoleń i konferencji prowadzonych przez międzynarodowych guru wiedzy biznesowej takich jak Brian Tracy, Simon Sunden, Marek Szurawski, Piotr Gryko. W obszarach biznesowych pracuje od 1998 roku, od 2001 roku jako kierownik zespołu marketingu, a od 2004 roku jako dyrektor handlowy w jednej z największych firm szkoleniowych w kraju. Jest ekspertem w planowaniu strategii krótko i długoterminowych, zarządzaniu marketingowym, zarządzaniu marką, procesach obsługi kluczowych klientów i kierowania zespołami zadaniowymi oraz tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedażowych współczesnych przedsiębiorstw.

Od 2002 roku Rafał prowadzi szkolenia z technik sprzedaży, zarządzania sprzedażą, technik przejmowania klientów konkurencji, profesjonalnej obsługi klienta, telesprzedaży i telemarketingu, negocjacji handlowych i zakupowych oraz motywowania zawodowego i budowania efektywnych zespołów.

Zajmuje się także tworzeniem i wdrażaniem niezwykle precyzyjnych programów motywowania handlowców opartych na autorskich narzędziach analitycznych. W ostatnim czasie zajmuje się także rozwijaniem własnego przedsięwzięcia działającego z sukcesami w jednej z najtrudniejszych branż usługowych w Polsce.

Od 2003 roku zajmuje się także doradztwem, mentoringiem i coachingiem w zakresie powyższych specjalizacji, które realizuje dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz w ramach projektów EFS – dla początkujących przedsiębiorców.

Pasjonuje się systemami sprzedaży oraz psychologią w tym zakresie a także żeglarstwem i narciarstwem alpejskim.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci