Sławomir Stalmach – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Sławomir Stalmach
Socjolog, magister Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył MBA, kurs biznesowy i odbył staż w Instytucie im. W.Goethego w Getyndze w Niemczech. Autor cyklu programów telewizyjnych o języku polskim pt.: „Od słów do głów”.
O ekspercie

Ekspertami w programie byli prof. Andrzej Markowski i prof. Jerzy Podracki. Audycje były emitowane w telewizji publicznej (13 oryginalnych odcinków), w Programie Pierwszym i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Pracował w Polskiej Agencji Prasowej i w Polskim Radiu. Był wydawcą Wiadomości TVP 1. Obecnie jest dziennikarzem w dzienniku Rzeczpospolita, gdzie pisze teksty prawnicze, szczególnie o tematyce samorządowej. W ramach Fundacji Dobro Lokalne prowadzi szkolenia z prawa samorządowego i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Brał udział w specjalnych kursach i wykładach, które były przygotowywane dla Białorusinów, Ukraińców i Polaków zza wschodniej granicy, którzy zapoznawali się ze specyfiką współczesnego języka polskiego, w dobie transformacji naszego kraju, po wejściu do Unii Europejskiej. Wydał tomik wierszy pt.: „Myśl prosta”.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci