Sylwester Pietrzyk – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Sylwester Pietrzyk
Praktyk biznesu, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000), absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej.
O ekspercie

Obecnie na studiach doktoranckich. Uczestnik szkoleń trenerskich w prowadzonych przez CTI w Londynie. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer, zarządzania zespołami, prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych. Autor systemów motywacyjnych. Przeprowadził kilka tysięcy treningów i warsztatów, z których otrzymuje bardzo wysokie oceny. Prywatnie mówi, że szkoleniowiec jest skazany na stały rozwój, co wyjaśnia jego uzależnienie od lektur biznesowych: Kena Blancharda, Leslie Rae, Briana Tracy i innych.

Prowadził zajęcia na studiach podyplomowych i MBA w Akademii Prof. A. K. Koźmińskiego. Prelegent na licznych Konferencjach HR. Współpracował z oficyną Ekonomiczną, wydawnictwem BECK w zakresie recenzowania wydawnictw z zakresu zarządzania i szkoleń. Od 1999 lat aktywnie działający Członek Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów MATRIK. Od 2012 stały trener szkoły trenerskiej w module poświęconym ocenie efektywności szkoleń. Wpisany na listę wykładowców Okręgowej Izby Radców Prawnych.

Współautor książki „Zwolnienia w firmie” oraz „Vademecum trenera cz. II” Autor licznych artykułów: „Ocena okresowa”, „Systemy oceny pracowniczej”, „Dać szansę na poprawę procedury nakładania kar pracowniczych”, „Ewakuacja szkoleń w praktyce”, „Tworzenie i wdrażanie modeli kompetencyjnych”, „Szkolenia kaskadowe-remedium na brak pieniędzy”, „Cele precyzuj-wyznaczanie pracownikom celów do realizacji”, „Co nas nie zabije to nas wzmocni-zarządzanie zmianą” oraz cykl artykułów na temat przywództwa.

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci