Partnerzy – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Partnerzy
Firma Golden Training ma przyjemność przedstawić swoich partnerów biznesowych:

Centrum Studiów Podyplomowych Uczelni Techniczno- Handlowej Copy

Centrum Studiów Podyplomowych Uczelni Techniczno- Handlowej odpowiada na aktualne zapotrzebowania na rynku pracy i proponuje w swojej ofercie kierunki studiów, które zostały stworzone przez najlepszych specjalistów. Cały czas pracujemy nad aktualizacją naszej oferty tak by była ona odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość biznesową. Oferujemy również studia od lat cieszące się powodzeniem w dziedzinie: zarządzania, finansów, prawa, administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego i psychologii.

Monitorurzedowy.pl

Ogólnopolski serwis ogłoszeniowy dedykowany jednostkom rządowym i samorządowym. Zbudowany został z myślą o użytkownikach poszukujących pełnej informacji o polskich urzędach, tj. danych teleadresowych, map lokalizacyjnych, adresów stron internetowych poszczególnych jednostek, a także ogłoszeń i bieżących informacji. Szczególnie dużo miejsca serwis poświęca ogłoszeniom o przetargach i nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży, wiadomościom kulturalnym oraz promocyjnym.

DSK Consulting – Doradztwo Szkolenia Konsultacje

Grupa szkoleniowo-doradcza DSK Consulting specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów doskonalących profesjonalny wizerunek osób. Promujemy dobry styl, na który składają się nienaganne maniery, umiejętność zachowania w trudnych sytuacjach, wygląd dopasowany do okazji, podkreślający zajmowane stanowisko i charakter pracy oraz zgodny z osobowością i typem urody.

Obszary tematyczne naszych szkoleń to: Dress Code, Savoir-vivre, Sztuka dyplomacji w biznesie, Autoprezentacja, Budowanie relacji, Obsługa Klienta, Zarządzanie sobą w czasie i wyznaczanie celów.

QNT Systemy Informatyczne

Firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. Jeden z czołowych dostawców oprogramowania dla administracji publicznej – zarówno szczebla rządowego, jak i samorządowego, a także sektora oświaty, sądownictwa oraz przedsiębiorstw. Wśród tysięcy Klientów firmy znajduje się aż 9 z 18 ministerstw oraz inne kluczowe instytucje państwowe, jak na przykład Kancelaria Prezydenta RP.

QNT jest partnerem światowych koncernów Sybase i Microsoft oraz wielokrotnym laureatem programów „Solidna Firma” i „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Nasi zadowoleni klienci