Agnieszka Pilińska-Kępowicz – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Agnieszka Pilińska-Kępowicz
Wysokiej klasy trener i konsultant. Psycholog z doświadczeniem menadżerskim. Rekomendowana przez instytucje rządowe (m.in. „Najlepszy trener w służbie cywilnej 2003 r.”), samorządowe i wymiaru sprawiedliwości.
O ekspercie

Z wykształcenia jest psychologiem (Uniwersytet Warszawski), ponadto ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń i studiów podyplomowych (m.in. studia menadżerskie oraz trenera umiejętności poznawczych), posiada szereg tematycznych certyfikatów trenerskich. Wyróżniona została tytułem najlepszego trenera w służbie cywilnej w 2003 roku. Przez wiele lat była trenerem wewnętrznym Urzędu Służby Cywilnej (USC), a następnie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (KPRM). Od początku swojej kariery zawodowej związana była z administracją publiczną m. in.: poprzez wdrażanie ustawy o służbie cywilnej, w tym projektowanie polityki Zarządzania Zasobami Ludzkimi, brała udział w projektowaniu i wdrożeniu systemu ocen pracowniczych i polityki szkoleniowej, polityki rekrutacyjno – selekcyjnej, koordynacji procesów tworzenia opisów stanowisk pracy oraz wartościowania, a także współpracowała w ramach brytyjskiego projektu twinningowego poświęconego development center.

Zatrudniona kolejno w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej, Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, a następnie Ministerstwie Spraw Zagranicznych (MSZ) realizowała szerokie spektrum zadań z zakresu wdraża narzędzi z zakresu polityki zarządzania zasobami ludzkimi (na stanowiskach samodzielnych i zarządzających).

Przeprowadziła kilkaset szkoleń dla ponad 2500 osób reprezentujących administrację rządową, samorządową, wymiar sprawiedliwości i prywatne podmioty. Organizacje, które skorzystały z usług Pani Pilińskiej-Kępowicz wysoko oceniły kompetencje i wiedzę trenera wystawiając bardzo pochlebne referencje. Rekomendacji udzieliła m.in. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w związku z długoletnią i owocną współpracą przy szkoleniach wewnętrznych dla administracji rządowej. Podobnie pozytywne opinie wystawiło szereg innych instytucji rządowych, samorządowych, uczelni, sądów.

Jednym z interesujących wyzwań był również udział trenera w przygotowaniu i przeprowadzeniu cyklu szkoleń dla Prokuratury Generalnej w ramach projektu finansowanego z EFS „Wdrożenie oceny okresowej prokuratorów”, który umożliwił pogłębioną współpracę w zakresie zagadnień dotyczących ww. grupy zawodowej. Możliwość poznania potrzeb wymiaru sprawiedliwości w obszarze HR dała także wzmożona kooperacja z sądami rejonowymi i okręgowymi przy okazji realizacji szeregu szkoleń z zakresu opisów i wartościowania stanowisk pracy.

Należy zaznaczyć, że trener posiada w swoim portfelu bardzo bogaty zakres szkoleń obejmujących szeroko pojęty HR, ale także komunikację, asertywność, przywództwo, zarządzanie czasem i stresem, zarządzanie wiekiem, zarządzanie talentami, wypalenie zawodowe oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów. Przygotowała wiele autorskich szkoleniowych gier strategicznych skierowanych do kadry zarządzającej sektora publicznego i prywatnego.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry