Daniel Panek – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Daniel Panek
Specjalista w zagadnieniach z zakresu postępowań podatkowych i sądowych, jak również w podatku od nieruchomości (zarówno dla klientów biznesowych jak i jednostek samorządu terytorialnego) oraz w podatku od towarów i usług (w szczególności w zakresie tematyki tzw. wyłudzeń VAT).
O ekspercie

Doradzał zarówno przedsiębiorcom, jak i jednostkom samorządu w sprawach związanych z opodatkowaniem podatkiem od nieruchomości infrastruktury energetycznej, infrastruktury gazowej, silosów, zakładów produkcyjnych czy elektrowni wiatrowych.

Poza wiedzą podatkową, posiada szczegółową wiedzę w zakresie budowlanym. Brał udział w szeregu wizji lokalnych i oględzin mających na celu ustalenie charakteru technicznego spornych przedmiotów opodatkowania.

Jest współautorem programu wykładów dla studentów Politechniki Gdańskiej „Podatki w pracy inżyniera”. Jest również autorem publikacji prasowych o tematyce podatkowej, w szczególności z zakresu podatku od nieruchomości.

Jest absolwentem studiów prawniczych Kolegium Prawa na Akademii Leona Koźmińskiego. Karierę rozpoczął w 2011 roku w II Mazowieckim Urzędzie Skarbowym w Warszawie. Od 2012 r. związany jest z Crido Taxand.

 

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry