Dominik Pokornowski – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Dominik Pokornowski
Aktualnie Scrum Master i konsultant Agile, wcześniej project manager z 14-letnim doświadczeniem w kierowaniu projektami IT (serwisy, portale, aplikacje), dla instytucji kultury, przemysłów kreatywnych i branży Public Relations. Trener i wykładowca z 8-letnim stażem.
O ekspercie

Konsultant strategii komunikacji i rozwoju biznesowego startupów, organizacji pozarządowych i instytucji kultury. Z wykształcenia filozof (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), ukończył studia podyplomowe z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Uzyskał certyfikacje z zarządzania projektami AgilePM® Agile Project Management, Agile Software Development EDX, Information Security System ISO 27001:2013, Business Continuity Management System ISO 22301:2014.

Od 14 lat związany z branżą Public Relations. Od 9 lat zarządza projektami, a od 2010 roku konsultant z zakresu komunikacji internetowej, PR-u i zarządzania projektami z dorobkiem ponad 1400 godzin szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach dla instytucji kultury, administracji i organizacji społecznych.

Przez 7 lat kierował komunikacją w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Współpracuje z instytucjami kultury, przemysłami kreatywnymi i IT. Lider wielu projektów webowych, aktywny trener i konsultant komunikacji internetowej.

Współpracował jako trener i konsultant w ponad 75 organizacjach: Narodowy Instytut Audiowizualny, Filmoteka Narodowa, Narodowe Centrum Kultury, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, Regionalne Centrum Animacji Kultury, Fabryka Sztuki w Łodzi, Narodowe Centrum Piosenki Polskie w Opolu, Centrum Promocji Informatyki, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Mazowiecki Instytut Kultury, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego, Wykładał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkole Handlowej i Wyższej Szkole Gospodarczej.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry