Elżbieta Sawicka – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Elżbieta Sawicka
Jest prawnikiem i filologiem klasycznym. Obecnie jest kierownikiem Pierwszego Działu Egzekucji Administracyjnej w Izbie Administracji Skarbowej we Wrocławiu.
O ekspercie

Prowadzeniem szkoleń i wykładów zajmuje się stale od 2000 r. W latach 2000-2011 była nauczycielem w Policealnym Studium Prawno-Ekonomicznym i Policealnym Studium Prawno-Administracyjnym „NOVUM” we Wrocławiu. W szkole tej, organizującej zajęcia w systemie zaocznym, prowadziła zajęcia z zakresu prawa: prawo pracy, prawo administracyjne, prawo finansowe, prawo konstytucyjne, podstawy prawa.

Od roku 2003 jest stałym wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, gdzie prowadzi wykłady pt. Egzekucja zobowiązań podatkowych.

Od roku 2007 jest trenerem z zakresu egzekucji administracyjnej i postępowania administracyjnego z ramienia Ministerstwa Finansów. Do roku 2010 przeprowadziła szereg szkoleń współpracując z Regionalnymi Ośrodkami Kształcenia Kadr przy Izbach Skarbowych: we Wrocławiu, Katowicach,  Krakowie i Warszawie. Od 1 stycznia 2011 r., po likwidacji Regionalnych Ośrodków Kształcenia Kadr i utworzeniu Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów (obecnie: Krajowa Szkołą Skarbowości), została wpisana na listę trenerów prowadzących szkolenia dla pracowników resortu finansów. W ramach współpracy z Krajową Szkołą Skarbowości prowadzi szkolenia dla organów egzekucyjnych, komórek wierzycielskich a także szkolenia miękkie, z zakresu dydaktyki (warsztaty dla kandydatów na trenerów).

Szkolenia prowadzi głównie w formie warsztatowej. Oprócz wykładu wprowadzającego prowadzi ćwiczenia indywidualne i zbiorowe, dyskusje. Omawiane zagadnienia popiera przykładami.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry