Małgorzata Czartoryska – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Małgorzata Czartoryska
Prawnik, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1999r. ukończyła aplikację administracyjną. Wykładowca przedmiotów prawniczych  na uczelniach wyższych. Certyfikowany trener z wieloletnim doświadczeniem.
O ekspercie

Z powodzeniem szkoli pracowników administracji publicznej, samorządowej i ich jednostek organizacyjnych, radców prawnych, komorników sądowych. Autor licznych publikacji poświęconych zagadnieniom samorządu ochrony danych osobowych i egzekucji administracyjnej. Współpracownik Wydawnictw prawniczych. Swe szkoleniowe zainteresowania poświęca głównie egzekucji administracyjnej, postępowaniom administracyjnym, ochronie danych osobowych i dostępowi do informacji publicznej, instrukcji kancelaryjnej. Z racji niegdysiejszego zatrudnienia w administracji w praktyce zajmuje się zagadnieniami egzekucji administracyjnej, postępowaniami administracyjnymi. Aktualnie jest administratorem bezpieczeństwa informacji w jednostkach organizacyjnych samorządu terytorialnego oraz podmiotach prywatnych z powodzeniem szkoli zatem z zagadnień ochrony danych osobowych i dostępu do informacji publicznej.

Przeszkoliła kilka tysięcy słuchaczy. Specjalistka z dziedzin: postępowanie egzekucyjne w administracji i sądowe, prawo administracyjne materialne, postępowanie administracyjne, samorząd terytorialny. Z zakresu prawa administracyjnego materialnego w szczególności: egzekucja należności publicznoprawnych, postępowania zabezpieczające egzekucję należności publicznoprawnych, zagadnienia majątkowej represji karnej, problematyka przedawnień zobowiązań publicznoprawnych, opłaty skarbowe i inne daniny publicznoprawne, podatki lokalne. Ponadto ochrona danych osobowych i dostęp do informacji publicznej.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry