Arkadiusz Jerzy Sputowski – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Arkadiusz Jerzy Sputowski
prawnik, licencjonowany audytor wewnętrzny, wpisany na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów Wewnętrznych.
O ekspercie

Absolwent Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie w zakresie prawa, studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z zakresu skarbowości i podatków; Uniwersytetu Jagiellońskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych z zakresu wiedzy o integracji europejskiej oraz Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu Instytut Socjologii studia w zakresie zarządzania środkami Unii Europejskiej.

Wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Współpracownik kilku firm audytorskich na terenie Polski, audytor środków pochodzących z UE (wykonanych ponad 40 audytów projektów środków z UE); członek Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych IIA Poland; b. Naczelnik Wydziału Finansowego Urzędu Miejskiego w Przemyślu, b. starszy inspektor kontroli gospodarki finansowej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie, b. członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Przemyślu, długoletni pracownik służb finansowych Państwa i samorządu terytorialnego, autor ponad 100 artykułów / specjalistycznych publikacji z zakresu prawa podatkowego i dochodów jednostek samorządu terytorialnego oraz audytu wewnętrznego, które ukazały się m. in.: w Rachunkowości Budżetowej, Gazecie Samorządu i Administracji, Vademecum Podatkowo – Księgowym, Biuletynie Instytutu Studiów Podatkowych, Finansach Publicznych), autor 20 poradników i książek z zakresu prawa podatkowego, audytu wewnętrznego oraz egzekucji administracyjnej; trener i wykładowca (m. in.: trener i wykładowca w szkoleniach generalnych i specjalistycznych dla służby cywilnej).

Autor książki pt. „Postępowanie egzekucyjne w administracji. Wzory pism dla wierzycieli należności pieniężnych”, cyklu artykułów w miesięczniku Finanse Publiczne  poświęconych nowelizacji ustawy o postępowaniu egzekucyjnym oraz wydanej w listopadzie 2020 roku książki „Postępowanie egzekucyjne w administracji po zmianach”.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry