Michał Rytel – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Michał Rytel
Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Od lipca 2016 roku jestem członkiem Komisji ds. Integracji Środowiskowej i Pomocy Koleżeńskiej OIRP w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w samorządzie medycznym, biurze prawnym Rzecznika Praw Pacjenta, bankach jak i renomowanej warszawskiej kancelarii radcy prawnego. Obecnie prowadzi Kancelarię adwokacko-radcowską.
O ekspercie

Tematem ochrony danych osobowych oraz prawami pacjenta i personelu medycznego zajmuje się od 2014 roku. Pełni także funkcję Inspektora Ochrony Danych w podmiotach publicznych powiązanych z Ministerstwem Zdrowia i prywatnych. Prowadzi szkolenia, jest prelegentem licznych konferencji oraz przeprowadza audyty z ochrony danych osobowych.

Działalność opiera na solidnych podstawach prawnych i zdobytym kilkuletnim doświadczeniu zawodowym, a także na wzajemnym zaufaniu i trafnym określaniu potrzeb Klientów. Znajomość specyfiki działania Klientów umożliwia zarówno rozwiązywanie bieżących problemów jak i zapobieganie ich powstawaniu.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry