Paweł Olgierd Grotowski – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Paweł Olgierd Grotowski
Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie jako trener z zakresu etykiety w biznesie i protokołu dyplomatycznego. Prowadzone przez niego szkolenia zwiększają efektywność osobistą pracowników, polepszają komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w firmie oraz budują pozytywny wizerunek pracowników i firmy na zewnątrz.
O ekspercie

Od kilku lat prowadzi również szkolenia z komunikacji międzykulturowej dla firm polskich i zagranicznych pomagając im w realizacji projektów międzynarodowych. W sumie przeprowadził blisko 100 szkoleń, w których wzięło udział ponad 1500 osób. Prowadzi także wykłady w ramach EMBA.

W latach 1996-2001 pracował w KPRM w Departamenecie Spraw Zagranicznych przygotowując materiały na spotkania I wizyty Prezesa RM Pana Jerzego Buzka, w latach 2001 – 2005 w UKIE jako doradca Sekretarza KIE Pana Jacka Saryusza-Wolskiego, w latach 2005 – 2015 w MSZ najpierw w Protokole Dyplomatycznym, gdzie przygotował i zrealizował ponad 150 wizyt zagraniznych na najwyższym szczeblu, a także w Departamencie Wschodnim, Departamencie Dalekiego Wschodu oraz Departamencie Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej, gdzie zajmował się między innymi promocją Polski za granicą.

Ukończył Stosunki Międzynarodowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe Studium Integracji Europejskiej w KSAP i ENA. Posługuje się biegle językiem angielskim i francuskim. Komunikuje się także po rosyjsku, hiszpańsku i niemiecku.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry