dr Sylwester Pietrzyk – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
dr Sylwester Pietrzyk
trener, konsultant HR, właściciel ASPEKT HR od 2006, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania (2000), absolwent Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej (2005), Trener szkoły Trenerów MATRIK w module Ewaluacja Szkoleń.
O ekspercie

Uczestnik szkoleń trenerskich w prowadzonych przez CTI w Londynie i przez In Dialogue w Kopenhadze (2017). Posiada uprawnienia na Asesora i Doradcę w procesach certyfikacji trenerów (2016). Współpracuje z TACK International UK jako akredytowany trener w zakresie sprzedaży i negocjacji. Adiunkt w Katedrze Zarządzania SAN.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami biznesowymi (sektor finansowy, spółka brytyjska notowana na giełdzie w Londynie) jako kierownik projektu, kierownik zespołu sprzedażowego, trener wewnętrzny, dyrektor zarządzający oraz dzięki pracy w Ministerstwie Finansów (specjalista). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer, zarządzania zespołami, prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych. Autor wielu artykułów w „Personel i Zarządzanie”.

Ma 20 lat doświadczenia w biznesie i administracji państwowej. Przeprowadził ponad 2500 dni treningów i warsztatów w ponad 1000 organizacji, z których otrzymuje bardzo wysokie oceny. Uczestnicy zajęć mówią o nich, że są prowadzone dynamicznie, w fantastycznej atmosferze oraz z dużą ilością interesujących przykładów. Prywatnie mówi, że szkoleniowiec jest skazany na stały rozwój, co wyjaśnia jego uzależnienie od lektur biznesowych: Kena Blancharda, Leslie Rae, Briana Tracey i innych.

Prowadził zajęcia na studiach podyplomowych i MBA w Akademii Prof. A. K. Koźmińskiego. Prelegent na licznych Konferencjach HR. Współpracował z oficyną Ekonomiczną, wydawnictwem BECK w zakresie recenzowania wydawnictw z zakresu zarządzania i szkoleń. Od 1999 lat aktywnie działający Członek Stowarzyszenia Trenerów i Konsultantów MATRIK. Od 2012 stały trener szkoły trenerskiej w module poświęconym ocenie efektywności szkoleń. Wpisany na listę wykładowców Okręgowej Izby Radców Prawnych.

Prywatnie podróżuje off road, (Budapeszt Bamako, Mali 2013, 6000 km), nurkuje: Borneo, Jukatan-jaskinie, Synaj.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry