Książka – informacja – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Książka – informacja

Książka jest jedyną pozycją wydawniczą dostępną na rynku, która tak obszernie i kompleksowo analizuje zagadnienie klasyfikacji budżetowej.

Autor przeanalizował najczęściej występujące w jednostkach budżetowych problemy związane ze stosowaniem paragrafów wydatków. Książka prezentuje stanowiska Ministerstwa Finansów w odniesieniu do zagadnień spotykanych w każdej jednostce budżetowej. Zatem jest przydatna każdemu księgowemu w jednostce budżetowej.

Jedyna pozycja wydawnicza, której autor śledzi na bieżąco stanowiska Ministerstwa Finansów począwszy od 2014 roku.

Książka wyróżnia się tym, że oprócz przedstawionych szczegółowych autorskich analiz najczęściej występujących w jednostkach wydatków opracowanych na podstawie interpretacji, czytelnik otrzymuje także pełne treści tych interpretacji. Dzięki temu każdy może, oprócz zapoznania się z analizą autora, samodzielnie zapoznać się ze zbiorem pełnego brzmienia wyjaśnień Ministerstwa Finansów, bez obawy na zniekształcenia odautorskie. Tego nie oferuje żadna dotychczas wydana książka dostępna na rynku.

Publikacja zawiera nie tylko odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania, ale również formułuje uzasadnienia. Dzięki temu czytelnik wie nie tylko, jak, ale również, dlaczego sklasyfikować wydatek w konkretnej podziałce.

Wiedza zawarta w tej książce dostarcza odpowiedzi na wiele pytań, ale daje również narzędzia pracownikom działów księgowości, dzięki którym są oni w stanie poradzić sobie samodzielnie w wielu kłopotliwych sytuacjach spotykanych w praktyce. Wartością dodaną jest, że autor na co dzień ma do czynienie z praktykami podczas prowadzonych przez siebie szkoleń!

Zapraszamy do lektury!

Koszt 1 egz. książki: 159,00 zł + wybrany koszt przesyłki.

Informacje dodatkowe o publikacji:

  • ISBN: 978-83-952863-0-8
  • Język: polski
  • Liczba stron: 355
  • Oprawa: twarda, szyta
  • Rok wydania: 2019
  • Wydanie: 1
  • Wydawnictwo: Golden Training
  • Wymiary: B5

Nasi zadowoleni klienci

Do góry