Wyzwania HR-wdrażanie kreatywnych rozwiązań do organizacji – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Wyzwania HR-wdrażanie kreatywnych rozwiązań do organizacji
Tomasz Dąbrowski- ekspert Orange Hill w zakresie zarządzania specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań podnoszących efektywność i jakość zarządzania personelem poprowadził panel dotyczący dojrzałości urzędu do HRM.

Pan Tomasz Dąbrowski to ekspert Orange Hill w zakresie zarządzania. Specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań podnoszących efektywność i jakość zarządzania personelem. W szczególności był odpowiedzialny za wdrożenie systemów zarządzania przez kompetencje oraz powiązanych z nimi systemów ocen okresowych w ponad 30 organizacjach.

Pan Tomasz prowadził niezwykle ciekawy wykład na zorganizowanej przez nas konferencji „Wyzwania HR Planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń”, na którym poruszył istotny temat roli komórek HR w organizacji, nawiązując do koncepcji Urlich’a Beck’a. Pytaniem przewodnim w Jego wykładzie było to czy organizacją zarządzać patrząc na całościowy pogląd czy na pojedynczego człowieka? Pan Tomasz w  bardzo przejrzysty sposób podczas swojej prelekcji  przekazywał uczestnikom konferencji, że jednak patrzenie całościowe jest właściwsze. Przede wszystkim ułatwia ono zrozumieć czy modele bądź dobre praktyki w danej firmie są dobre i czy są w ogóle praktykami. Należy pamiętać, że uczestniczenie w jakiejkolwiek zmianie w organizacji polega na kreowaniu jej a nie tylko odtwarzaniu. Ważną kwestią jest korzystanie z rozwiązań, jakie już w organizacji posiadamy, ulepszanie ich. Niekoniecznie trzeba od razu szukać nowych rozwiązań.

Nasi zadowoleni klienci

Do góry