RODO – ochrona danych osobowych – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
RODO – ochrona danych osobowych

Informujemy, że:

1) administratorem przekazanych danych jest Golden Training Kornelia Jeleń z siedzibą w Warszawie (04-028) przy Al. Stanów Zjednoczonych 53 lok. 511, e-mail: szkolenia@goldentraining.pl tel. 22 468 88 87.

2) dane będą przetwarzane w celu organizacji szkolenia oraz składania ofert szkoleń, na podstawie udzielonej zgody zawartej w formularzu zgłoszeniowym,

3) dane osobowe będą przetwarzane przez okres realizacji umowy świadczenia usługi szkolenia, a jeżeli osoba, której dane dotyczą, wyrazi taką zgodę – także na potrzeby i przez czas późniejszy -składania ofert marketingowych (przekazywanie ofert szkoleń) aż do cofnięcia wyrażonej zgody,

4) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale wymagane do zawarcia umowy świadczenia usługi szkolenia, zaś ich niepodanie będzie skutkować niemożnością zawarcia wyżej wymienionej umowy.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
według
ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE)
z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

 1. Informujemy, że administratorem przekazanych danych jest Kornelia Jeleń prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą „Golden Training Kornelia Jeleń”, z siedzibą w Warszawie (04-028) przy Al. Stanów Zjednoczonych 53 lok. 511.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach organizacji i realizacji szkoleń, w których Państwo wyrazili chęć udziału oraz realizacji usług marketingowych- przedstawiania ofert innych szkoleń o charakterze edukacyjnym. -o ile wyrażą Państwo na to zgodę.
 3. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody oraz w celu wykonania zawartej umowy-zgłoszenia na realizację szkolenia (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).
 4. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być osoby prowadzące szkolenia, z którymi administrator współpracuje w zakresie realizacji szkoleń oraz podmioty świadczące usługi informatyczne w zakresie bezpieczeństwa IT.
 5. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy- szkolenia, w którym Państwo wyrazili chęć udziału oraz przez okres oferowania usług marketingowych-ofert szkoleniowych przez administratora -o ile wyrażą Państwo na to zgodę.
  Przysługuje Państwu prawo do:
  a. żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych,
  b. żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
  c. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych, żądania przenoszenia danych,
  d. cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  e. wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informuję, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkować niemożnością realizacji umowy świadczenia na rzecz Państwa usług o charakterze edukacyjnym.

 

Nasi zadowoleni klienci

Do góry