Wyzwania HR-planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń część I – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Wyzwania HR-planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń część I

Jim Kirkpatrick podczas swojej pierwszej wizyty w Polsce poznał polskich menagerów i urzędników.

Jim uznawany za lidera w obszarze oceny efektywności szkoleń, jest twórcą the New World Kirkpatrick Model. Jim szkoli i prowadzi konsultacje dla firm na całym świecie. Jest angażowany jako niezwykle ceniony konsultant w amerykańskiej administracji, armii i w organizacjach humanitarnych. Jego pasją jest pomoc profesjonalistom pracującym w działach personalnych w przedefiniowaniu swojej roli w kierunku bycia strategicznym partnerem dla organizacji.

Jim Kirpatrick przedstawia nam właściwą ideę bycia szkoleniowcem. Szkoleniowiec, nie tylko szkoli, on nie zostawia klientów samych sobie po szkoleniu, to ambasador zmiany, który staje się strategicznym partnerem biznesowym, który zmienia przedsiębiorstwa i organizacje. Jim mówi o bardzo trafnym programie certyfikacyjnym, który uczy jak wprowadzić dobre szkolenia na najwyższy poziom i przekształcić je w rezultaty biznesowe.

Opowiedział nam również o swoich wrażeniach ze spotkania podczas dwudniowego programu certyfikującego. Bardzo pozytywnie wypowiedział się o Polakach, w jego ocenie są otwarci na zmiany.

Nasi zadowoleni klienci

Do góry