Małgorzata Rulińska – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Małgorzata Rulińska
ekonomista, doradca, konsultant, coach, trener od blisko 20 lat. Przeszkoliła dziesiątki tysięcy osób m.in. w ramach programu dla samorządów w całym kraju ze środków Banku Światowego.
O ekspercie

Przeprowadziła ponad 400 szkoleń z perspektywy finansowej UE 2014-2020 skierowanych do jednostek sektora finansów publicznych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców m.in. w ramach cykli szkoleń dla IP, IZ, beneficjentów POIiŚ, PO PC,  POIR, RPO WL, WRPO, RPOWD, RPO WŚ, RPO WSL, RPO WP, RPO WM, RPO WZ i POWER, programów EWT, Erasmus + i innych.

Otrzymała złoty certyfikat trenera EFS oraz wpis na listę ekspertów MiIR m.in. z zakresu administracji rządowej i samorządowej, systemów służby zdrowia oraz włączenia społecznego. Napisała ponad 40 projektów do nowych programów operacyjnych krajowych i regionalnych. Posiada 25 lat doświadczenia w przygotowaniu i realizacji projektów we wszystkich trzech sektorach, w tym we współpracy partnerskiej międzysektorowej, międzynarodowej m.in. jako koordynator projektów innowacyjnych i główny autor innowacji. Ocenia projekty w PO WER i RPO.

Obecnie jest prezesem firmy szkoleniowo-konsultingowej. Wcześniej 8 lat w samorządach, które reprezentowała w Kongresie Władz Lokalnych i Regionalnych Europy ( 5 lat). W Krajowym Sejmiku Samorządu Terytorialnego była przez 4 lata szefem Komisji ds. szkoleń i współpracy z zagranicą. Jako wicestarosta nadzorowała pracę powiatowego urzędu pracy, dwóch szpitali (przewodnicząca rady społecznej jednego z nich) i powiatowego centrum pomocy rodzinie. Wcześniej była m.in. rzecznikiem prasowym prezydenta Zielonej Góry oraz głównym specjalistą ds. współpracy międzynarodowej w tym mieście. Działa w 3 organizacjach pozarządowych. Z ramienia Krajowej Rady Działalności Pożytku Publicznego uczestniczyła w pracach krajowego Komitetu Monitorującego Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego oraz Komitetu Sterującego ZPORR przy Marszałku Lubuskim. Była jednym z dwóch łączników regionalnych ds. rozwoju społecznego w woj. Lubuskim.

Stypendystka Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki (podyplomowe z finansów i administracji publicznej na Georgetown University). Ukończyła studia podyplomowe: School of Management, Prawo i Gospodarka Unii Europejskiej (Uniwersytet Wrocławski), podyplomowe Studia Dziennikarskie (WSP Zielona Góra). Wieloletni wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu projektów UE. Autor licznych publikacji z tego zakresu.

Lubiana za komunikatywność i wszechstronną wiedzę.

Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry