Ingrid Szrajer – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Ingrid Szrajer
Ekspertka Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie funduszy unijnych, ekspert z licznymi sukcesami w zakresie opracowywania wniosków o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych i Norweskich Mechanizmów Finansowych.
O ekspercie

Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i monitorowania prawidłowości realizacji projektów dofinansowanych z funduszy UE. Obecnie doradza czołowym przedsiębiorstwom i instytucjom w Polsce w dziedzinie pozyskania dofinansowania z funduszy unijnych i zarządzania projektami. Prowadzi szkolenia dla beneficjentów funduszy unijnych z zakresu pozyskiwania środków unijnych oraz zarządzania projektami współfinansowanymi z funduszy unijnych oraz dla instytucji wdrażających i zarządzających z zakresu oceny, kontraktowania, rozliczania i kontrolowania projektów. Autorka kilkudziesięciu programów szkoleniowych z zakresu przygotowywania i zarządzania projektami oraz kontroli i audytu w ramach projektów dofinansowanych z funduszy unijnych.

Prowadziła szkolenia zamknięte m.in. dla Kancelarii Premiera Rady Ministrów, Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Środowiska, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, PFRON, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Instytutu Badawczego Leśnictwa. W ramach szkoleń z Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020 przeprowadziła już 9 szkoleń (12 dni szkoleniowych) w ramach szkoleń otwartych.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, HEC School of Management Paris (dyplom MBA) oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania (dyplom MBA).

Najbliższe szkolenia
26.09.2017 Rozliczanie projektów unijnych w systemie SL2014 – wnioski o płatność, harmonogramy płatności, korespondencja i zamówienia publiczne – dla beneficjentów i partnerów Kraków Ingrid Szrajer Termin szkolenia gwarantowany
Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci