Ingrid Szrajer – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Ingrid Szrajer
Ekspertka Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie funduszy unijnych, ekspert z licznymi sukcesami w zakresie opracowywania wniosków o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych i Norweskich Mechanizmów Finansowych.
O ekspercie

Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i monitorowania prawidłowości realizacji projektów dofinansowanych z funduszy UE. Obecnie doradza czołowym przedsiębiorstwom i instytucjom w Polsce w dziedzinie pozyskania dofinansowania z funduszy unijnych i zarządzania projektami. Prowadzi szkolenia dla beneficjentów funduszy unijnych z zakresu pozyskiwania środków unijnych oraz zarządzania projektami współfinansowanymi z funduszy unijnych oraz dla instytucji wdrażających i zarządzających z zakresu oceny, kontraktowania, rozliczania i kontrolowania projektów. Autorka kilkudziesięciu programów szkoleniowych z zakresu przygotowywania i zarządzania projektami oraz kontroli i audytu w ramach projektów dofinansowanych z funduszy unijnych.

Prowadziła szkolenia zamknięte m.in. dla Kancelarii Premiera Rady Ministrów, Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Środowiska, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, PFRON, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Instytutu Badawczego Leśnictwa. W ramach szkoleń z Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020 przeprowadziła już 9 szkoleń (12 dni szkoleniowych) w ramach szkoleń otwartych.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, HEC School of Management Paris (dyplom MBA) oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania (dyplom MBA).

Napisz do eksperta
captcha

Nasi zadowoleni klienci