Ingrid Szrajer – Golden Training
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się
Ingrid Szrajer
Ekspertka Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej w zakresie funduszy unijnych, z licznymi sukcesami w zakresie opracowywania wniosków o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i monitorowania prawidłowości realizacji projektów dofinansowanych z funduszy UE.
O ekspercie

Specjalizuje się w zarządzaniu projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej, koncentrując się na osiąganiu celów projektów i kwalifikowalności wydatków, w tym właściwym dokumentowaniu prawidłowości realizacji projektów.

Obecnie doradza czołowym instytucjom w Polsce w dziedzinie pozyskania dofinansowania z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020  i zarządzania projektami.

Jest autorką kilkudziesięciu programów szkoleniowych z zakresu przygotowywania i zarządzania projektami. Liczba zrealizowanych szkoleń z zakresu rozliczania projektów  z wykorzystaniem systemu SL2014 stale rośnie – ponad 120 jedno lub dwudniowych szkoleń w ostatnich 3 latach. Prowadzi szkolenia dla beneficjentów funduszy unijnych oraz Instytucji Pośredniczących i Zarządzających, w tym szkolenia zamknięte. Autorka artykułów i publikacji z zakresu przygotowywania i realizacji projektów unijnych dla wydawnictwa INFOR,  Wiedza i Praktyka, Publiczni.pl (m.in. „Fundusze unijne w pytaniach i odpowiedziach” „Czym audyt różni się od kontroli w projektach współfinansowanych ze środków unijnych?” „Podstawowe zasady zarządzania projektem „Dobre przygotowanie receptą na sukces projektu”).

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, Francuskiego Instytutu Zarządzania, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz HEC School of Management Paris (dyplom MBA).

Najbliższe szkolenia
02.12.2020 SL2014 – jak prawidłowo dokumentować i rozliczać projekt? (szkolenie online) Online Ingrid Szrajer Termin szkolenia gwarantowany
Napisz do eksperta

    captcha

    Nasi zadowoleni klienci

    Do góry